پالس استون را بشناسید

ما در پالس استون به عنوان یک مجموعه  بازرگانی سنگ های ساختمانی در منطقه صنعتی محمود آباد واقع در استان اصفهان فعالیت میکنیم. همواره تلاش ما ارائه با کیفیت ترین سنگ های ساختمانی از بهترین معادن در سراسر ایران به خانه‌های ایرانی بوده است و بیش از 15 سال تجربه خدمت رسانی به مشتریان تاییدی بر تخصص ما در این صنعت می باشد. ما به خاطر خدمات عالی به مشتریان و یکی از بزرگ‌ترین انبار های سنگ‌های تراورتن و مرمریت در ایران شهرت داریم.

در انتخاب سنگ نیاز به مشاوره دارید؟

شنبه تا چهارشنبه | 10 صبح الی 5 بعدازظهر

تصاویر انبار پالس استون

ما چه کار می کنیم؟

ما همواره درحال حفظ و توسعه روابط فوق‌العاده و قوی با تأمین‌کنندگان خود هستیم تا به تأمین سنگ با کیفیت بالا با قیمت‌های مناسب بپردازیم و در طول سال موجودی خود را حفظ می‌کنیم تا انعطاف‌پذیری و راحتی انتخاب را تضمین کنیم و همچنین با انبارداری و آماده سازی بیش 100 هزار متر مربع در نمایشگاه و با اتکای به شبکه تامین گسترده خود علاوه بر تضمین قیمت، در سریع ترین زمان سفارشات را به مشتریان تحویل میدهیم.

ما با تامین انواع سنگ های تراورتن،مرمریت،گرانیت،مرمر، ترامیت،سند استون و ... اطمینان داریم که شما با مجموعه کامل سنگ های ما، مطمئناً رنگ، الگو و ظاهر دقیق مورد نیازتان را برای پروژه خود پیدا خواهید کرد.

کیفیت محصولات ما

در حالی که بسیاری از تامین کنندگان اقدام به تولید انبوه سنگ با کیفیت پایین میکنند و این امر موجب کاهش یک دست بودن سنگ و همچنین افزایش پرت سنگ شده که کمترین عوارض آن هزینه های بیشتر مصرف کننده در هنگام اجرا میشود، ما همواره با ارزیابی و کنترل ویژگی هایی مانند: رنگ، ضخامت، کیفیت فرآوری و سورتینگ سنگ بهترین محصولات را برای فروش ارائه میکنیم و افتخار میکنیم که با کیفیت ترین محصولات را تامین میکنیم.